close
تبلیغات در اینترنت
13 نکته برای درخواست ازدواج از فرد مورد علاقه
آخرین مطالب ارسالی
موضوعات مطالب
تبادل لینک
برای تبادل لینک ابتدا مارا با عنوان شهر زندگی من و آدرس http://shahr.rozblog.com لینک نمایید سپس مشخصات لینک خود را در زیر نوشته . در صورت وجود لینک ما در سایت شما لینکتان به طور خودکار در سایت ما قرار میگیرد.


عنوان:
آدرس:

آمار
 • امروز : دوشنبه 01 بهمن 1397

 • کل مطالب : 527

 • افراد آنلاین : 1

 • بازدید امروز : 72

 • بازدید دیروز : 0

 • هفته گذشته : 72

 • ماه گذشته : 75

 • سال گذشته : 75

 • کل بازدید : 38884
 • RSS
  دسته بندی : <-PostCategory->

  1- مطمئن گردید که فرد مناسبی را بگزیده اید:

  واضح است نه اما حقیقت امر آن است که ازدواج چیزی نیست که بخواهید به خاطر انگیزه های انی وارد آن گردید ممکن است شما دیوانه وار هدیگر ار دوست داشته باشید اما اگر همسرتان خواهان فرزند باشد اما شما نه ازدواج شما قطعا زیاد دوام نخواهد آورد و یا انکه ارزشهای شما با ارزشهای همسرتان متفاوت باشد اگر در مورد فردی که می خواهید با وی ازدواج کنید تردید دارید بهتر است بیشتر درباره آن بیاندیشید.

  2- مطمئن شوید هر دوی شما امادگی دارید:

  پیش از آنکه پیشنهاد ازدواج دهید درباره آن که در زندگی به دنبال چه اهدافی می باشید حتی اهداف 50 سال آینده خود با یکدیگر صحبت کنید هر چه بیشتر با یکدیگر در مورد آن چه برای شما حائز اهمیت می باشد گفتگو کنید بیشتر متوجه آن می گردید که آیا با یکدیگر تفاهم دارید یا خیر. همچنین باید از لحاظ مالی آمادگی داشته باشید اگر شما قادر نیستید که مخارج خود را تامین کنید بهتر است نامزدی خود را به تعویق بیاندازید.

  3- از پدر و مادر وی اجازه بگیرید:

  شما ابتدا باید بدانید که آیا اگر پیش از ازدواج با پدر و مادر وی مشورت کرده و اجازه بخواهید انها را خشنود می سازد یا خیر.این نکته شاید عجیب به نظر آید اما شما که نمی خواهید پدر زن و مادر همسر آینده خود را برنجانید؟ این عمل برای آنکه دلشان را بدست بیاورید بسیار موثر خواهد بود.

  4- بطریقی پیشنهاد بدهید که خوشایند وی باشد:

  به پیشنهاد ازدواج همچون یک هدیه به بانوی زندگی خود بنگرید ان را بطریقی طرح ریزی کنید که باب میل و سلیقه وی بوده و مطابق با شخصیتش باشد ایا وی رومانتیک است و یا اهل تفریح و شوخ طبعی؟ ایا میل دارد بطور محرمانه از وی خواستگاری کنید و یا روی دیوار در خواست خود را بنویسید؟

  5- درباره هدیه دادن به وی تصمیم بگیرید:

  برای دختر ها و زنان هیچ چیز مبهوت کننده تر از یک هدیه غیر منتظره و غافلگیر کننده حلقه برلیان نمی باشد. اما اگر توان مالی شما اجازه این کار را به شما نمی دهد. برای یک حلقه را خریداری کنید از نوع سلیقه وی اطلاع یابید این کار را می توایند تا سوال کردن از دوستان و یا خانواده وی و یا مشاهده نوع جواهر آلاتی که وی استفاده می کند انجام دهید اما بسیاری از دختران تمایل دارند هنگام انتخاب حلقه خودشان حضور داشته باشند بهر حال باید به خواسته های وی احترام بگذارید.

  6- مطمئن گردید پاسخ وی مثبت می باشد:

  هنگامیکه پیشنهاد ازدواج می دهید باید مطمئن شوید که پاسخ وی بله خواهد بود شما می بایستا از قبل در مورد ازدواج به اندازه کافی صحبت کرده و کاملا از آن چه طرف مقابل از یک شریک زندگی بلند مدت انتظار دارد اگاهی یافته باشید درست است که می خواهید پیشنهاد ازدواج شما برای او سورپریز باشد اما نباید بی مقدمه دست به این کار بزنید.

  7- افراد زیادی را از قصد و تصمیم خود آگاه نسازید:

  شما ممکن است وسوسه شوید که قصد خود را با دوستان و خانواده خود در میان بگذارید اما عاقلانه تر آن است که این خبر را تنها با یکی دو تا از دوستان و یا نزدیکان صمیمی خود در میان گذاشته و به آنها اطمینان داشته باشید که رازدار و محرم اسرار شما می باشند.

  8- پیشنهاد خود را از حفظ نکنید:

  صرف نظر از آنکه کجا و چگونه پیشنهاد ازدواج می دهید باید آن پیشنهاد با نهایت صداقت و ابراز عشق حقیقی شما نسبت به وی همراه باشد از قبل در مورد حرفهایی که می خواهید به او بزنید یادداشت بردارید اما دقیقا انها را از بر نکنید در آن لحظه به وی بگویید که چرا وی یک فرد استثنایی بوده و چرا شما خواهان آن می باشید که باقی عمر خود را با وی سپری کنید باید جملات شما از دلتان براید او می خواهد با یک مرد ازدواج کند و نه یک ربات!

  9- مکان و زمان مناسب را بیابید:

  مکانی که پیشنهاد ازدواج می دهید می تواند یک رستوران پارک سینما و یا لب دریا باشد اما بهتر است مکانی انتخاب کنید که برای هر دوی شما خاطره انگیز بوده و شما را به یاد خاطرات گذشته بیندازد فاکتور زمان نیز بسیار مهم می باشد اگر وی سرایط سختی را سپری می کند اگر خسته و یا گرفتار دغدغه های شخصی و شغلی خود می باشد و یا آنکه از دست کسی عصبانی است زمان مناسبی برای این کار نمی باشد.

  10- او را دستپاچه نکنید:

  شما ممکن است بخواهید پیشنهاد خود را برای جهانیان فریاد بزنید و یا حداقل برای همسایگان مجاور خود اما مراقب باشید اشتیاق بی حد شما کار دستتان ندهد اگر وی شخصی درونگرا بوده و از آن که مرکز توجه دیگران واقع گردد بیزار می باشد بهتر است این کار را بطور خصوصی با وی در میان بگذارید.

  11- انتظار همه نوع پیشامدی را داشته باشید:

  صرفنظر از همه نقشه ها و طرح ریزی ها امکان دارد امور دقیقا ان طوری که شما و یا وی تصور می کردید پیش نرود خود را برای واکنش های احتمالی آماده کنید او ممکن است دستپاچه شده و یا هیجان زده گردد و یا آن که کاملا آرام و بی تفاوت باقی بماند وی ممکن است بگوید بله- خیر و یا شاید. شما ممکن است تصور کنید وی را کاملا می شناسید اما از پیش داوری و آنکه پاسخ وی چکونه خواهد بود پرهیز کنید چون ممکن است مایوس گردید.

  12- اگر پاسخ وی منفی بود مایوس نشوید:

  همواره احتمال آن که وی نه بگوید وجود دارد اما دلسرد نشوید با او صحبت کنید و علت عدم آمادگی وی را جویا گردید وی ممکن است تنها به زمان بیشتری نیاز داشته باشد و یا آن که اصلا وی دختر مناسبی برای شما نبوده باشد. اگر این طور باشد بهتر است همین حالا پی به آن ببرید تا انکه پس از ازدواج.

  13- خیلی زود و یا خیلی دیر پیشنهاد ندهید:

  زمان معینی برای پیشنهاد ازدواج وجود ندارد اما بهتر است پس از تنها گذشت 2 هفته از آشنایی خود با وی پیشنهاد ازدواج ندهید زمان پیشنهاد ازدواج هنگامی است که شما برای مدتی کافی به یکدیگر متعهد شده باشید همچنین زیاد وقت را تلف نکنید شجاع باشید و حرف دلتان را بزنید .

   

   

  عکس محصول عکس محصول عکس محصول عکس محصول
  آموزش اسکیت مقدماتی تا حرفه ای+(فیلمهای فری استایل) آموزش دروازه بانی فوتبال آموزش دفاع شخصي ويژه درگيري هاي خياباني 2011 مجموعه کامل آموزش لاغری و تناسب اندام

  *مشاوره رایگان برای خریداران این پک 2011 اسكيت حرفه اي را تجربه كنيد

  آموزش دروازه بانی فوتبالآموزش دروازه بانی فوتبال

  آموزش دفاع شخصي ويژه درگيري هاي خياباني و حمله هاي مسلحانه

  آموزش نرمش و تمرينات مدرن برای آب كردن چربيهاي موجود در بدن به صورت كاملا فردی

  9,000 تومان خرید آموزش اسکیت مقدماتی تا حرفه ای+(فیلمهای فری استایل) 13,800 تومان خرید آموزش دروازه بانی فوتبال 4,900 تومان خرید آموزش دفاع شخصي ويژه درگيري هاي خياباني 2011 14,000 تومان خرید مجموعه کامل آموزش لاغری و تناسب اندام
  عکس محصول عکس محصول عکس محصول عکس محصول
  آموزش مبارزاتي تاي چي استاد وانگ - سي دي يك- Tai 10 آموزش مبارزاتي تاي چي استاد وانگ - سي دي سه- Tai 12 آموزش كامل فوتبال آموزش كامل شنا

  آموزش مبارزه به سبك تاي چي را گام به گام بياموزيد.با آموزش استاد وانگ

  آموزش گام به گام تاي چي با شيوه استاد وانگ- مبارزه را به سبك تاي چي بياموزيد

  اصول علمي و تجربي مربيان بزرگ - آموزش پست‌هاي مختلف - سيستم‌هاي دفاع و حمل و..

  شناي كرال سينه
  شناي كرال پشت
  شناي قورباغه
  شناي پروانه

  3,950 تومان خرید آموزش مبارزاتي تاي چي استاد وانگ - سي دي يك- Tai 10 3,950 تومان خرید آموزش مبارزاتي تاي چي استاد وانگ - سي دي سه- Tai 12 7,400 تومان خرید آموزش كامل فوتبال 8,500 تومان خرید آموزش كامل شنا

  برچسب ها : ,

  نوشته شده در 11 / 2 / 1390 | تعداد بازدید : 60 |
  آخرين مطالب ارسالي
  تبليغات